Integracja w codziennym otoczeniu firmy ma niewątpliwie dużo plusów. Raz na jakiś czas warto jednak zorganizować integracyjny wyjazd firmowy!

DLACZEGO?

Zmieniamy otoczenie

co  odpręża, sprawia, że odpoczywamy podwójnie, możemy oderwać się od rzeczywistości, chętniej podejmujemy działania – jesteśmy zmotywowani!

„Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi”. Każda podróż powoduje, że jesteśmy postawieni w innej niż na co dzień sytuacji, poznajemy, doświadczamy,  a przy tym wszystkim odpoczywamy!

Zyskujemy cenny czas

organizując wyjazd,  inwestujemy przede wszystkim czas, którego mamy więcej niż podczas szkoleń „na miejscu”. Pozwala to na realizację rozbudowanego szkolenia outdoor oraz innych atrakcji dla uczestników!

Połączenie sił z Events & Adventures

Wspólnie działamy od 2019 roku.  Organizujemy wyjazdy motywacyjne, integracyjne, wyprawy – nagrody dla pracowników.

Eventy takie jak pikniki, konferencje, bale karnawałowe, wigilie firmowe. Działamy i dynamicznie się rozwijamy… Z czystą przyjemnością podejmiemy się realizacji Twojego eventu!

Zapraszamy serdecznie – kliknij w logo E&A i zapoznaj się z szerszą ofertą eventową oraz z naszymi realizacjami.

https://www.eanda.pl/wyjazdy-dla-firm/

Propozycje wyjazdów integracyjnych i szkoleniowych

 Mamy dla Was kilka zróżnicowanych propozycji wyjazdów. Każdego klienta traktujemy jednak indywidualnie. Zarówno miejsce jak i forma wyjazdu jest dopasowywana do Waszych konkretnych potrzeb, by poprzez odpowiednie zaplanowanie czasu osiągnąć 100 % Waszego zadowolenia.

Wyjazd survival’owy z elementami wspinaczki

Wyjazd z ekstremalnymi formami rekreacji wodnej

Poszukiwania Gralla

Kiedy sytuacja narzuca swój scenariusz, a działanie jest koniecznością, każdy z nas potrzebuje w swoim zespole osób, które są świadome własnego ja i potrafią instynktowne działanie zmienić w trafny, celowy czyn. Podjęcie takiego działania łączy się z rozpoznaniem sytuacji, jej oceną, wyborem odpowiedniej czynności, podjęciem decyzji i na końcu pieczołowitym realizowaniem zaplanowanych akcji. Zobacz co może zyskać Twój zespół poprzez tego typu wyjazd!

SZCZEGÓŁY

Sporty ekstremalne uprawiane rekreacyjnie? Nic prostszego -mamy dla Państwa ofertę wyjazdową poświęconą kajakarstwu górskiemu!  Z programu skorzystać może każda osoba o umiarkowanej sprawności fizycznej.

SZCZEGÓŁY

Fuzja starodawnych historii z nowoczesną grą terenową! Scenariusz zapewni niezapomniane przeżycia i pozwoli oderwać się od rzeczywistości
a zadania, które będą musieli wykonać uczestnicy zapewnią realizację ustalonych wcześniej celów szkoleniowych. Przenieście się z nami do przeszłości! Zwiedzając zamki i pałace z  początku XV i końca XVIII wieku poznajcie historię trzech przepięknych budowli
i tym samym pomożecie w rozwiązaniu zagadki zaginionego świętego Graala.

Każdy wyjazd integracyjny, którego organizację nam zlecicie będzie odmienny od poprzedniego. Pomożemy wybrać formę odpowiednią dla uczestników, zaproponujemy miejsce, zarezerwujemy transport i zadbamy o smaczne wyżywienie!

Kompleksowo i z pełnym zaangazowaniem zajmiemy się organizacją i realizacją wyjazdu integracyjnego, który stanie się dla Was niezapomniany!