Styczeń to idealny miesiąc na rezerwację terminów wydarzeń firmowych. Można wówczas wszystko idealnie zaplanować i poddać procesowi organizacji. Oczywiście nie wszystkie eventy trzeba planować z dużym wyprzedzeniem. Klienci często zgłaszają się do nas na tzw. ostatnią chwilę i takich również staramy się usatysfakcjonować w 100%!

Niemniej jednak planowanie każdego eventu, a tym bardziej szkoleniowego warto rozwlec w czasie. Mamy wówczas okazję spotkać się na spokojnie, poznać potrzeby i oczekiwania zespołu. Zaproponować wiele rozwiązań, z których wraz z Klientem wybieramy najbardziej odpowiednie.

Przy organizacji wyjazdu czas ten jest tym bardziej cenny, ponieważ składowych organizacyjnych jest znacznie więcej… miejsce, warunki mieszkaniowe, wyżywienie, transport, atrakcje towarzyszące etc… Każdy woli przebierać w ofertach i terminach niż poddawać się temu co w kalendarzu pozostało…

Dlatego zapraszamy Was już dziś! – niezależnie od tego czy planujecie realizację eventu w czerwcu, wrześniu czy listopadzie. Spotkajmy się! Rezerwujcie terminy, ustalajmy szczegóły i w pędzie codzienności – zróbmy coś na spokojnie 🙂

Przejrzyj przykładowe oferty wyjazdów: http://www.trainingame.pl/przykladowe-oferty-szkolen-wyjazdowych/

Przykładowe scenariusze gier: http://www.trainingame.pl/gry-terenowe-i-miejskie/przykladowe-scenariusze/

Pamiętaj! Każdy event kreujemy indywidualnie, nieustannie tworzymy nowe scenariusze, sprawdzamy nowe miejsca i słuchamy Klienta – dopasowując ofertę pod konkretne potrzeby i oczekiwania!