Koronawirus

Niebezpieczeństwo spowodowane rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 sparaliżowało wiele gałęzi światowej gospodarki. Niestety sparaliżowało też nasze działania. Eventy, które planowaliśmy z Wami na wiosenne miesiące, od dłuższego i od krótszego czasu zostały przełożone lub odwołane…  W tych trudnych dla Wszystkich chwilach życzymy wszystkim Klientom i ich rodzinom dużo cierpliwości, siły i spokoju :). Postarajmy się wykorzystać ten czas maksymalnie, ale w inny niż „na co dzień” sposób.

Działania Train in Game

Jednocześnie informujemy, że wypożyczalnia gier planszowych zakończyła swoją działalność. Gry, które zostały w naszym asortymencie będą wykorzystywane na piknikach, konferencjach, wyjazdach i innych realizacjach, które mogą być urozmaicone ich obecnością 🙂 Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy przez lata korzystali z usług wypożyczalni.

Nasze plany na najbliższy czas to:

  • projekt nowych wariantów scenariuszowych gier,
  • nowe zadania, z którymi będziecie mierzyć się podczas gier terenowych.

Zapraszamy do kontaktu jeśli mimo zaistniałej sytuacji chcielibyście zaplanować Wasz kolejny event! Dzięki wcześniejszemu dokładnemu i spokojnemu przemyśleniu każdego aspektu będziemy mogli osiągnąć absolutną perfekcję podczas realizacji!

Z taką intencją zachęcamy – piszcie, dzwońcie 🙂