Warsztaty

Prowadzone przez specjalistów i pasjonatów danej dziedziny.

Pozwolą uczestnikom poszerzyć horyzonty oraz zdobyć nowe umiejętności.

Stanowią idealną formę teambuilding’u
– rzetelnie zintegrują Twój zespół.

 • Warsztaty kulinarne – to nieprzeciętna forma integracji zespołowej. Jedyna okazja na wspólne przygotowanie arcydzieł sztuki kulinarnej pod okiem oświadczonego szefa kuchni. To Ty decydujesz o tematyce warsztatów. kuchnia azjatycka, włoska, wegańska, sezonowa, fusion – to tylko przykłady, sam zdecyduj, którą chcesz poznać.

 • Warsztaty jogi –  to świetna okazja na ucieczkę przed codziennym stresem, wyciszenie umysłu oraz poprawę sprawności fizycznej. Zmaksymalizuje efektywność pracy, naładuje życiowe akumulatory.

 • Warsztaty zdrowego żywienia –  przyczynią się do poprawy codziennego samopoczucia uczestników, zainspirują do wprowadzenia w życie korzystnych zmian, które przekładają się zarówno na życie prywatne jak i zawodowe.

 • Warsztaty winiarskie –  degustacja wina, poznawanie kategoryzacji, nauka łączenia go z potrawami, możliwość poznania całego procesu oraz winiarzy w ich codziennym środowisku pracy.

 • Warsztaty wędkarskie – nauka odkrywania kontrastów przekładająca się na życie codzienne i pracę. Połączenie relaksu i nuty łowieckiej natury człowieka. Niezależnie od pogody ciekawy sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

 • Warsztaty kawowe – poznanie alternatywnych sposobów parzenia kawy, latte art. Po takich warsztatach kawa już nigdy nie będzie smakować tak jak wcześniej a uczestnicy zostaną pobudzeni do działania.

Eventy sportowe

 • Wyjazdy snowboardowe i narciarskie – to nieprzeciętna forma integracji zespołowej. Jedyna okazja na wspólne przygotowanie arcydzieł sztuki kulinarnej pod okiem oświadczonego szefa kuchni. To Ty decydujesz o tematyce warsztatów. kuchnia azjatycka, włoska, wegańska, sezonowa, fusion – to tylko przykłady, sam zdecyduj, którą chcesz poznać.

 • Turnieje sportowe –  to świetna okazja na ucieczkę przed codziennym stresem, wyciszenie umysłu oraz poprawę sprawności fizycznej. Zmaksymalizuje efektywność pracy, naładuje życiowe akumulatory.

 • Wspinaczka –  przyczynią się do poprawy codziennego samopoczucia uczestników, zainspirują do wprowadzenia w życie korzystnych zmian, które przekładają się zarówno na życie prywatne jak i zawodowe.

 • Wyjazdy kitesurfingowe i windsurfingowe –  degustacja wina, poznawanie kategoryzacji, nauka łączenia go z potrawami, możliwość poznania całego procesu oraz winiarzy w ich codziennym środowisku pracy.

 • Poznanie extremalnych form rekreacji wodnej – nauka odkrywania kontrastów przekładająca się na życie codzienne i pracę. Połączenie relaksu i nuty łowieckiej natury człowieka. Niezależnie od pogody ciekawy sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Eventy rekreacyjne

 • Gry planszowe – wymagają od uczestników bliskiego kontaktu, stanowią zatem świetne narzędzie integracji. W zależności od celu szkolenia gry planszowe mogą wpłynąć na rozwój pracy w zespole, komunikacji zespołowej czy logicznego myślenia. Pozwalają na oderwanie się od rzeczywistego świata.

 • Terenowe gry rekreacyjne – możliwość relaksu z nutą rywalizacji przy grach takich jak: dysk golf, krokiet, badminton, hokej, boule, frisbee ultimate. Wszystkie gry przybrać formę turnieju.