Gry miejskie i terenowe, gry integracyjne

Oferujemy kompleksową organizację gier miejskich lub terenowych (nie tylko na terenie Wrocławia).

Ofertę dostosowujemy do potrzeb i zaleceń klienta.

Gra może mieć charakter edukacyjny, może być ciekawą formą zwiedzania miasta, może przybrać formę szkolenia outdoor lub być zwyczajnie świetnym sposobem na aktywne i twórcze spędzenie wolnego czasu.

gry_miejskie_mapa

Podczas organizacji gier terenowych najważniejsze jest dla nas  bezpieczeństwo. Dbamy o to, by czuli się Państwo komfortowo, a zadania i trasa były dopasowane do możliwości fizycznych uczestników. Dlatego też, tak ważna jest dla nas wcześniejsza diagnoza, którą przeprowadzamy przed każdym organizowanym przedsięwzięciem.

Każde zlecenie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. Jeśli zaproponowany scenariusz, od razu przypadnie do gustu, natomiast sugerowane zadania okażą się niedopasowane do grupy – zmienimy je dla Was! Jestesmy autorami zarówno fabuły jak i wyzwań stawianych podczas gry. Wszystko możemy zatem wykreować pod konretne potrzeby i oczekiwania!

Stawiamy także na atrakcyjność! Mogą być Państwo pewni, że dokonamy wszelkich starań, aby spędzone z nami chwile podniosły poziom endorfin w organizmie i przyczyniły się do poczucia satysfakcji z dobrze zagospodarowanego czasu.

Każda okazja jest dobra by spędzić czas w gronie przyjaciół
i razem zmierzyć się z wyzwaniami, łamigłówkami, zagadkami.

Nasze gry realizowaliśmy z okazji:

– wyjścia integracyjnego

– urodzin

 – dnia chłopaka

 – rocznicy ślubu

 – wieczoru panieńskiego

– wieczoru kawalerskiego

Jakakolwiek zatem okazja przychodzi Ci do głowy i w jakimkolwiek jesteś wieku – skontaktuj się z nami 🙂 Scenariusz, zadania, teren dopasujemy pod każdą grupę docelową.

 Gry miejskie mogą stać się także alternatywną formą poznawania miasta, poprzez podążanie za scenariuszem, krok po kroku poznawać można tajemnicze zakątki, miejsca godne uwagi a często pomijane podczas tradycyjnego zwiedzania.

Poza organizacją gier na zamówienie, serdecznie zapraszamy, na gry miejskie organizowane we Wrocławiu (informacje o najbliżej planowanych przedsięwzięciach znajdą Państwo w aktualnościach na stronie głównej).

Zapraszamy także do zakładki PRZYKŁADOWE SCENARIUSZE,  znajdą pod nią Państwo krótkie opisy scenariuszy, które mieliśmy przyjemność realizować
i które świetnie sprawdziły się jako gry scenariuszowe.